Úvodná stránka
 
O nás

O nás

Profil spoločnosti

Naša spoločnosť - VERTICAL Banská Bystrica, ponúka zákazníkom profesionálne riešenia v oblastiach:
  •  protipožiarnej ochrany stavebných konštrukcií,
  •  antikoróznej ochrany oceľových konštrukcií, ochranných náterov betónových a drevených  konštrukcií,
  •  sanácií betónových konštrukcií, 
  •  hydroizolácií plochých striech a  spodných stavieb.

Disponujeme kvalitným tímom skúsených spolupracovníkov, ktorí preukázali svoju zručnosť a skúsenosti na mnohých významných stavbách. 

Našou prednosťou je rýchlosť a komplexnosť poskytovaných služieb, čo oceňujú mnohí, nielen slovenskí, stavební dodávatelia, pre ktorých sme sa stali stabilným a zodpovedným poddodávateľom.

Sme autorizovanou firmou pre aplikáciu protipožiarnych systémov firiem Dualcom, Promat, Hilti, Intumex, Dunamenti, Rigips a Knauf, náterových sytémov firiem Rembrandtin, Hempel, Jotun, Lankwitzer, International a hydroizolačných systémov firiem Icopal, Polyglass, Larim, Fatra, Sika, Bauder.

VERTICAL Banská Bystrica je aktívnym členom Asociácie pasívnej požiarnej ochrany Slovenskej republiky - APPO SR.

Nie je nám ľahostajný ani vzťah k životnému prostrediu. Preferujeme používanie technológií, ktoré minimálne zaťažujú prostredie, máme prepracovaný systém likvidácie všetkých odpadov vznikajúcich našou činnosťou.

Všetkým účastníkom výstavby (investorom, projektantom, stavebným dodávateľom) poskytujeme možnosť bezplatnej konzultácie k výberu najvhodnejšieho riešenia, spôsobu aplikácie v konkrétnych podmienkach stavby a výške cien realizácie.